Galeria handlowa z elewacją drewnopodobną

Byłem jedynym przedsiębiorcą, który miał szanse na wygranie przetargu. To ja w województwie zajmowałem się budynkami o tak dużej powierzchni i właściwie nie miałem żadnej konkurencji. Z inwestorem świetnie się dogadywałem od samego początku i prace szły zgodnie z terminem.

Montaż drewnopodobnej elewacji na budynku galerii handlowej

elewacja drewnopodobnaDo remontu była galeria handlowa, którą inwestor planował całkowicie odnowić. Głównie skupił się na elewacji budynku, ponieważ to ona przede wszystkim wymagała zmian. Inwestor miał jasno sprecyzowane wymagania i od razu powiedział mi, że w grę wchodzi wyłącznie elewacja drewnopodobna, która jest modna. Poprosił mnie również, żeby nawiązał kontakt z producentem tego typu elewacji, ponieważ nie znał on nikogo z tej branży. Miałem kontakty i wiedziałem kto produkował najlepsze elewacje. Kiedy wszystko załatwiłem, to dałem informacje inwestorowi, który wybrał sobie konkretny wzór drewnopodobnej elewacji. Kiedy wszystko zostało załatwione, to mogłem zabrać się za montaż tej elewacji. Pracowali przy tym wszyscy moi pracownicy, ponieważ nie było to łatwe zadanie. Najpierw konieczne było zdjęcie starych płyt elewacyjnych, a dopiero po tym montaż nowej elewacji. Nie dziwił mnie fakt, że inwestora interesowała ta konkretna elewacja, ponieważ prezentowała się, jakby była wykonana z prawdziwego drewna. Była ona odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, co dawało jej gwarancję długotrwałej żywotności. Galeria handlowa z taką elewacją wyglądała modnie.

Wpadła mi ogromna gotówka za wykonanie tego zlecenia i mogłem skupić się na kolejnych pracach. Miałem do wybudowania dom dla znajomego i tym zająłem się w pierwszej kolejności. Znajomy obiecał mi wpłacić zaliczkę na zakup materiałów i zrobił to bardzo szybko.