Artykuły

Jedzenie na dowóz w Gdańsku

Category: Gotowanie

Jestem studentem i mieszkam w jednym z gdańskich akademików, razem z trupą teatralną Dostęp do kuchni jest utrudniony, ponieważ mamy dostępną jedną kuchnię na piętro, co powoduje sporą kolejkę. Czasami nie mamy czasu przygotować sobie jedzenia, bo ilość prób w Teatrze, na które uczęszczamy, zajmuje dużo czasu.

Zamawianie telefoniczne jedzenia ułatwia pracę!

jedzenie na telefon w gdańskuWiększość dnia po zajęciach praktycznych z ruchu scenicznego, emisji głosu oraz pracy z dramaturgiem spędzam na próbach w teatrze muzycznym. Często nie mam czasu, żeby przygotować sobie posiłki i jednocześnie nudzę się jedzeniem ciągle tego samego. Poszukuje spisów restauracji, gdzie mogę zamówić dobre jedzenie na telefon w Gdańsku i w Gdyni. Dodam, że wiele osób ze środowiska aktorskiego, w którym się znajduje, również korzysta z tej możliwości, ponieważ jest szybko, wygodnie i smacznie! Jedną rzecz, którą należałoby zmienić to brak możliwości zamawiania po godzinie 21 w niektórych knajpach, wierzcie mi na słowo, czasem jesteśmy w teatrze do północy! Jedzenie na telefon, które zamawiałem, zawsze przychodziło na czas i było smaczne, jednak chciałbym spróbować również tego, co oferują inne restauracje. Gdańsk jest dużym miastem, więc mam nadzieje, że nie natnę się na słabej jakości dowóz. Największym atutem jedzenia na telefon jest to, że mogę zamówić je na konkretną godzinę, a ze względu na to, że godziny prób i przerw pomiędzy nimi jest ustalane odgórnie, stanowi to dla mnie duży atut. Zwracam uwagę na to, czy posiłek był wieziony w odpowiednich warunkach i dojechał do mnie ciepły.

Dobre restauracje, posiadają specjalne pokrowce, dzięki którym temperatura nie ucieka, a mimo korków dostaje ciepły posiłek, który zamówiłem przez telefon. Obecnie, poszukuje nowych restauracji, które oferują jedzenie na telefon, ponieważ chce odkryć nowe kulinarne punkty na mapie Gdańska, którym może zaufać zalatany przyszły aktor.