Menu na przyjęcie weselne

Kiedy decydujemy się na organizację wesela, to menu jest bezwzględnie najważniejszym czynnikiem, który decyduje o udanej imprezie. Powinniśmy przede wszystkim sprawdzić, jaka jest jakość oferowanych usług kulinarnych w miejscu, gdzie wynajmujemy salę weselną. Możemy poprosić kucharzy, aby przygotowani nam przykładowy obiad do degustacji.

Dodatkowe atrakcje na przyjęciu weselnym

sale weselne GłogówWiele osób organizujących wesele potrzebuje także, aby na ich przyjęciu pojawił się w stół wiejski oraz stół słodki albo też potrawy z grilla. Warto więc przed wynajęciem dowiedzieć się, czy takie dodatkowe usługi oferuje nam miejsce, w którym wynajmujemy sale weselne Głogów to miejscowość, w której możemy zorganizować odpowiednie menu przygotowane specjalnie dla wegetarian i wegan. Zanim podpiszemy umowę o wynajem sali na wesele to dokładnie Sprawdźmy wszelkie pokoje do naszej dyspozycji, czyli przede wszystkim toalety oraz palarnie, a także obsługę lokalu. Sprawdźmy również jakiej wielkości jest szatnia oraz czy jest możliwość wyjścia na ogród albo taras. Wiele par młodych planuję również podczas swojego wesela pokaz sztucznych ogni albo wypuszczanie lampionów lub innych dodatkowych atrakcji. Upewnij my się dobrze czy będziemy mieli takie atrakcje zapewnione w cenie wynajmowanej sali. Dobrze jest również sprawdzić, czy firma będzie posiadała własny agregat, gdyby doszło do awarii prądu. W przypadku osób, które będą przyjeżdżać własnym samochodem, dobrze jest sprawdzić, czy sala weselna dysponuje własnym parkingiem dla gości.

Zaliczka jest również bardzo ważna i powinniśmy ją wpłacić dopiero po przeczytaniu i dokładnym omówieniu umowy. Zobaczmy również na umowie, jakie są warunki odstąpienia od umowy i co się stanie z naszą zaliczką. Niektórzy decydują się, aby wynająć salę w hotelu, a inni stawiają na pensjonat lub nawet zamek. Najważniejsze, żeby zabawa była świetna dla wszystkich zaproszonych gości.