Moja firma buduje domy na sprzedaż

Od wielu lat działam w branży budowlanej połączonej z branżą deweloperską. Kilkanaście lat temu założyłem firmę budowlaną, w której ofercie była tylko budowa domów jednorodzinnych. Na tym skupiłem swoją działalność, ale cały czas z podziwem obserwowałem ceny, jakie za nowe domy oferowali deweloperzy. I w końcu sam postanowiłem się tym zająć.

Domy sprzedaję w naprawdę dobrych cenach

sprzedaż domów lublinJak pomyślałem tak zrobiłem i trochę zmieniłem profil działania mojej firmy. Od tamtego czasu budujemy domy pod klucz, ale tylko po to, żebym mógł je z zyskiem sprzedać. Nie jest to jednak działalność deweloperska w pełnym tego słowa znaczeniu. Nie zajmuję się budowaniem dużych osiedli czy bloków mieszkalnych. Od początku jestem wierny zasadzie, że lepiej najeść się małymi kęsami. A i tak moja firma przynosi o wiele większe zyski, odkąd jej głównym profilem działalności stała się sprzedaż domów Lublin to takie miasto, w którym ludzie liczą się z każdą wydawaną złotówką. Dlatego buduję domy na obrzeżach miasta na działkach, które wcześniej kupuje. W tej chwili takich pojedynczych domów do sprzedaży oferuję kilkanaście. Mogę powiedzieć uczciwie, że proponuję za nie naprawdę dobre i konkurencyjne ceny. Moje domy są o wiele tańsze od domów oferowanych przez dużych deweloperów. Myślę, że są w na tyle dobrej cenie, że moim klientom opłaci się je bardziej kupić ode mnie, aniżeli budować podobne we własnym zakresie.

Wybudowanie domu, który u mnie kosztuje około trzystu tysięcy złotych prywatnego inwestora kosztowałby pewnie niewiele mniej. Dlatego właśnie uważam, że to jest najlepszy sposób dla młodych ludzi, którzy chcą szybko się usamodzielnić. Nie trzeba zajmować się miesiącami budową i nie trzeba załatwiać wszystkich formalności w urzędach. Lepiej kupić dom gotowy do urządzenia.