Organiczne pluszaki handmade na zamówienie

Wykonanie zabawki ma szczególną wartość. Można kupić pluszaka za kilka złotych w supermarkecie, lecz taki tani wyrób pochodzić będzie zapewne z seryjnej produkcji w jednym z azjatyckich krajów. Jakość pluszaków wykonanych ręcznie, ze zdrowych, niefarbowanych, organicznych materiałów, jest nieporównywalnie większa. dodatkowo mamy pewność dobrego wykonania.

Spersonalizowany pluszak handmade z imieniem dziecka

pluszaki handmadeMiły w dotyku zajączek lub miś z imieniem naszego dziecka, może być wspaniałym upominkiem i zdrową, naturalną zabawką handmade. Ręcznie szyte maskotki przewyższają jakością te, pochodzące z dużych fabryk. Obecnie panuje trend, który jest jak najbardziej zdrowy dla dzieci. Chodzi o to, by nie kupować zabawek z dużych, azjatyckich fabryk, lecz zaopatrzyć się w ładne, naturalne pluszaki handmade ze znakiem jakości. Tylko wtedy mamy pewność, że nasze dziecko będzie miało przy sobie bezpieczny produkt bez uczulających, sztucznych farb i szkodliwego wypełnienia. Produkty dla najmłodszych spod znaku handmade odznaczają się szczególną dbałością o materiały. Stosowane są tylko bezpieczne i naturalne produkty bez alergenów. Co więcej, pluszaki handmade wykonywane są na indywidualne zamówienie i mamy możliwość personalizacji, np. haftu z imieniem dziecka. Dzięki temu w przedszkolu, na placu zabaw, w grupie rówieśników, nasz maluch łatwo odnajdzie swoją maskotkę. Indywidualne traktowanie dziecka i rozwijanie jego pasji to kolejny cel zabawek handmade.

Ręcznie szyte maskotki dla niemowląt są miłe w dotyku i bezpieczne. Produkowane w małych seriach, bez szkodliwych barwników i sztucznych produktów do wypełnienia. Dziecko lubi gryźć i przytulać zabawkę, dlatego warto postawić na jakość i bezpieczeństwo naszych milusińskich i kupować produkty handmade.